Stevan Sremac Szerb Művelődési Központ - Српски културни центар "Стеван Сремац"

2023-05-15 | Események
Ученици 2.1 одељења наше школе посетили су Српски културни центар "Стеван Сремац" у оквиру часова обраде Сремчевих дела и присуствовали су изузетно занимљивом предавању о једном од наших највећих писаца, рођеном у Сенти. Предавање је одржао управник СКЦ-а, господин Мирослав Басарић. Захваљујемо на гостопримству и лепој сарадњи! .

A Stevan Sremac Szerb Művelődési Központban látta vendégül a 2/1 osztályt Basarić Miroslav, az egyesület igazgatója, a diákok az ő előadását hallgathatták meg a zentai születésű Sremac életművéről, s ily módon nem szokványos irodalomórán vehettek részt, miközben a szerző alkotóművészetével ismerkedtek. A Művelődési Központnak ezért a lehetőségért köszönettel tartozunk.