Републичкa смотрa ликовног стваралаштва - Köztársasági képzőművészeti verseny

2023-06-07 | Események
Ученица 2/1 разреда Сенћанске гимназије Ирина Петковић је освојила прво место на Републичкој смотри ликовног стваралаштва, које заједно организују Министарство просвете и технолошког развоја републике Србије и Удружење ликовних педагога Србије. Ирина је у конкуренцији ЦРТЕЖ оцењена као најбоља од стране стручног жирија састављеног од еминентних стручњака - професора Академије уметности и чланова Удружења ликовних педагога Србије. Честитамо Ирини!

A Zentai Gimnázium 2/1 osztályos tanulója, Petković Irina képzőművészeti alkotásával első helyet érdemelt ki a köztársasági szintű megmérettetésen, a bíráló bizottság döntése értelmében a legjobb rajz kategóriájában. A képzőművészeti alkotások szemléjének szervezője a Szerb Köztársaság Oktatási, Tudományügyi és Technológiai Fejlesztési Minisztériuma és a Szerb Képzőművészek Egyesülete.