2023-12-21 | Események
Ученице 4. разреда Ивет Гали, Анђела Миленковић, Фани Берта, Хелена Ерич, Ева Волфорд и Бернадет Сич су учествовале на рецитаторском такмичењу на немачком језику "DeReWe: Deutschprachiger Rezitationswettbewerb" на Филозофском факултету у Новом Саду, у конкуренцији више од 50 такмичара из целе Србије. Такмичење је организовао Одсек за германистику. Ученице су уложиле велики труд и рад и оствариле одличне резултате.  Честитамо им свима на успеху.

Iskolánk 4. osztályos tanulói, Gali Ivett, Milenković Anđela, Berta Fanni, Erič Helena, Volford Éva és Szűcs Bernadett részt vettek a "DeReWe: Deutschsprachiger Rezitationswettbewerb" elnevezésű német nyelvű szavalóversenyen az Újvidéki Egyetem Bölcsészettudományi Karán, melyet a Német Nyelv és Irodalom Tanszék szervezett.  Több mint 50 versenyző között színvonalasan teljesítettek és dicséretben részesültek.
Szívből gratulálunk nekik!