2024-01-18 | Események
Најталентованије ученице Сенћанске гимназије су и ове школске године имале прилику да искажу своју љубав према ликовној уметности. Током зимског распуста, од 27. до 29. децембра 2023. године, уприличен је тродневни зимски Ликовни камп, на којем је учествовало десет ученица наше школе. Своје умеће су показале кроз сликарске и цртачке технике, користећи притом меке оловке, угљен, акварел боје, уметничке маркере и акрил на пресованом картону и пастел папиру. Уз захвалност што су део свог раскошног талента поделиле са нама, користимо прилику да најавимо изложбу уметничких радова са кампа, која ће бити организована у фебруару месецу 2024. године.

A képzőművészet szerelmesei számára az idei téli szünidőben is lehetőség nyílt december 27-e és 29-e között, hogy a Zentai Gimnáziumban a képzőművészeti tábor keretében  Savićević Igor képzőművészet szakos tanár vezetésével megmutassák tehetségüket.  Tíz kiváló tanuló ismerkedett a képzőművészet különböző varázslatos eszközeivel és lehetőségeivel, s nekik köszönhetően februárban sor kerülhet arra a kiállításra, amelyen megcsodálhatjuk  munkáikat.