2024-03-13 | Események
Ученици Сенћанске гимназије су 11. марта 2024. године имали прилике да присуствују несвакидашњој изведби драме "Пигмалион" Џорџа Бернарда Шоа на енглеском језику, у изведби Американ драма групе Европа. Под управом Гунара Кина, ова позоришна дружина наступа од Кине до Португалије све до скандинавских држава са преко 40 извођења на енглеском и француском језику. Неизмерно смо захвални на пруженој прилици да уживамо у овој представи.

2024. március 11-én a zentai Művelődési Ház nagytermében intézményünk diákjai megtekinthették az American Drama Group Europe nevű társulat előadásában George Bernard Shaw Pygmalion című színművét angol nyelven. A müncheni székhelyű társulat Gunnar Kuehn, művészeti vezető irányításával járja a világ országait. Kínától Japánon keresztül Portugáliáig és a skandináv országokig, már 40-nél több helyen megfordultak darabjaikkal, melyeket angol és francia nyelven adnak elő. Tanulóink nem mindennapi élményben részesülhettek általuk, hiszen, ha rövid időre is, de együtt láthatták rajtuk keresztül a világ számos szegletét, amit elhoztak hozzánk, amiért külön köszönettel tartozunk.