2024-03-26 | Események
Дан отворених врата у Сенћанској гимназији

Као и сваке године, и ове смо организовали дан када сви садашњи осмаци, а надамо се и будући гимназијалци долазе у нашу школу и упознају се са њом. После подне је било испуњено дечјом грајом, смехом, јер су гости добили сијасет забавних задатака и изазова које су решавали обилазећи цео импозантни објекат наше школе. Захваљујемо Тиму за афирмацију школе који се свесрдно потрудио да овај дан осмацима буде незабораван, а захваљујемо се и свима који су изабрали да ово поподне проведу код нас. Надамо се да се видимо у септембру!

Nyílt nap a Zentai Gimnáziumban

Ebben az évben is, mint korábban,  megszerveztük intézményünkben azt a napot, melyen a nyolcadikos általános iskolások számára is megnyíltak az iskola kapui, s lehetőségük volt betekinteni az itt folyó életbe. A jelen esemény azonban lényegesen különbözött a korábbiaktól, ugyanis az elemis diákok rendkívül izgalmas, játékos feladványok megoldása segítségével, keresztül-kasul bejárhatták a gimnázium helyiségeit közben megismerve az impozáns épület egészét, amelyet ennek köszönhetően vidám gyermekzsivaj töltött be. Mindenképpen köszönhetjük ezt az élményt annak a csapatnak, amely ilyen felkészülten, a diákok igényeihez és érdeklődéséhez alkalmazkodva készítette elő ezeket a meglepetéseket, melyekkel izgalmassá és csodássá tehették a nyolcadikosok néhány óráját, s talán erre emlékezve szeptemberben a Zentai Gimnáziumra esik a választásuk. Kedves nyolcadikosok! Vár benneteket ősszel a Zentai Gimnázium!