Нашим драгим, бившим ученицима, желимо срећан и успешан почетак струдентског живота! - Sikeres tanévkezdést kívánunk minden egykori gimnazistának, ma már egyetemi hallgatónak!

2023-10-02 | Események
Сенћанска гимназија је деценијама расадник успешних људи.
Тим поводом, свим дојучерашњим  гимназијалцима, а данас бруцошима који започињу своје академске студије у земљи и иностранству, желимо успешан почетак још једне значајне етапе у животу! Такође, свим нашим старијим ђацима, студентима са стажом, желимо пуно среће и положених испита!

A Zentai Gimnázium évtizedek óta sikeres emberek életét alapozza meg. Közülük minden jövendőbeli első éves hallgatónak, aki valamely felsőoktatási intézményben folytatja tanulmányait, kívánjuk, hogy életének ezen szakaszában is szerencse kísérje, ugyanakkor a többi már egyetemi hallgató valamikori gimnazistának is azt, hogy a vizsgáikon hozzájuk méltó módon szerepelhessenek!