Vesti

pregled vesti
  • Rezultati sa takmičenja

26-03-2019| Dešavanja

Izveštaj sa okružnog takmičenja u odbojci

Muški odbojkaški tim Senćanske Gimnazije učestvovalo je 15.03.2019. na okružnom takmičenju u Kikindi. 4 muških selekcija je prisustvovalo na takmičenju. Pored nas tamo su bili domaćini Gimnazija „Dušan Vasiljev“ iz Kikinde, Gimnazija iz Novog Kneževca i Srednja škola „Besedeš Jožef“ iz Kanjiže. Igralo se na sistemu polufinale-finale. U polufinalu smo pobedili Gimnaziju iz Novog Kneževca sa rezultatom 2:0 (25:15,25:16) u setovima. U finalu smo igrali protiv domaćina i u žestokoj borbi smo izgubili sa rezultatom 2:0 (25:16,25:18).

Članovi ekipe: Nikola Markovjev, Miloš Simić, Nikola Tomić, Jovan Samardžić, Marko Božić, Danijel Vilovski, Stefan Čonić, Nikola Štrbac. Vođa ekipe: Prof. Zoltan Đolai.

• Hitno - obustava nastave

14-02-2019| Dešavanja

Обавештавају се ученици и родитељи да настава се наставља 25.02.2019. године у преподневној смени.

• Rezultati sa takmičewna

20-02-2018| Dešavanja

Mушка кошаркашка екипа учестовала у Кикинди на окружном такмичењу за средње школе у кошарци и у баскету. Чланови екипе: Василије Мијић, Тодор Мијић, Милош Симић, Алекса Милјковић, Предраг Неделјков, Небојша Зораја. Прошли смо полуфинале у кошарци и у баскету, па смо могли да играмо финале. А финалу кошарке изгубили смо од Гимназије Кикинда са резултатом 23:20, а у баскету смо изгубили од Техничке школе са 11:10. У оба такмиченја смо имали меч лопту за победу, ал на крају победа нам није пошла руком. Можемо да будемо поносни на наше момке, јер су показали херојски борбеност.  Проф. Золтан Ђолаи

• Proslavljen jubilej

04-10-2016| Dešavanja

Prigodnim programom, u prisustvu uglednih zvanica, republičkih i pokrajinskih funkcionera, predstavnika lokalne samouprave, bivših i sadašnjih učenika i nastavnika, Senćanska gimnazija je 30. septembra u Domu kulture svečano proslavila svoj jubilej - 140 godina postojanja.

Bővebben >>
  • 140 godina Senćanske gimnazije

13-09-2016| Dešavanja

Svečanom akademijom, koja će se održati 30. septembra 2016. godine u Domu kulture, Senćanska gimnazija obeležava jubilej - 140 godina postojanja.