Nastavnici po predmetima

  • Ujhazi Eva

    Nemački jezik, direktor

  • Andrea Beata Bicok

    Srpski jezik i književnost, srpski jezik kao nematernji

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: sreda: 10.10-10.55 ; poslepodnevna smena: sreda: 16.05-16.50
  • Marijana Golić

    Srpski jezik i književnost, srpski jezik kao nematernji

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: petak: 10.10-10.55 ; poslepodnevna smena: ponedeljak: 16.05-16.50
  • Aranka Juhas

    Mađarski jezik i književnost

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: ćetvrtak: 9.20.- 10.05; poslepodnevna smena: ponedeljak: 16.05- 16.50
  • Katalin Buranj

    Mađarski jezik i književnost

    Prijem roditelja:prepodnevna smena: sreda: 8.20 - 9.05 ; poslepodnevna smena: četvrtak: 14.20 - 15.05
  • Kristina Mesaroš

    Mađarski jezik i književnost

  • Arpad Nađ Abonyi

    Mađarski jezik i književnost

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: sreda: 11.00 -11.45 ; poslepodnevna smena: četvrtak: 16.05 -16.55
  • Juliška Ruža

    Srpski jezik kao nematernji

  • Ema Rečko

    Srpski jezik kao nematernji

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: utorak: 11.50 - 12.35; poslepodnevna smena: utorak: 16.55 -17.40
  • Čila Tomašić Gere

    Engleski jezik

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: sreda: 10.10 -10.55 ; poslepodnevna smena: petak: 16.55 -17.40
  • Gabriela Gergelj

    Engleski jezik

  • Emeše Bot

    Engleski jezik

  • Gabor Tot

    Engleski jezik

  • Roža Baša

    Nemački jezik

  • Izabela Šantić

    Nemački jezik

  • Robert Barat

    Nemački jezik

    Prijem roditelja:prepodnevna smena: četvrtak: 9.20 -10.05 ; poslepodnevna smena: petak: 14.20 - 15.05
  • Rita Beviz Kavai

    Latinski jezik

  • Elvira Ripco Šipoš

    Matematika

  • Livija Križan

    Matematika

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: ponedeljak: 9.20 -10.05 ; poslepodnevna smena: sreda: 16.55 -17.40
  • Ivana Dondur

    Matematika

  • Bela Boroš

    Matematika

  • Silvija Nađ

    Matematika, računarstvo i informatika

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: četvrtak: 11.00 -11.45 ; poslepodnevna smena: ponedeljak: 16.05 -16.50
  • Ildiko Farkaš

    Računarstvo i informatika

  • Aleksandar Atlagić

    Računarstvo i informatika, fizika

    Prijem roditelja:prepodnevna smena: sreda: 9.20 - 10.05 ; poslepodnevna smena: četvrtak: 16.05 - 16.50
  • Laura Aroksalaši

    Fizika

    Prijem roditelja:prepodnevna smena: utorak: 10.10 - 10.55 ; poslepodnevna smena: sreda: 16.05 - 16.50
  • Laslo Kanjo

    Fizika

  • Igor Marković

    Fizika

  • Laslo Čizofski

    Fizika

  • Ildiko Mariaš

    Hemija

  • Čila Đenge

    Hemija

  • Monika Roža Šipoš

    Biologija

  • Hedvig Sep

    Biologija

  • Dora Čonić

    Biologija

  • Vladimir Mandić

    Biologija

  • Miloš Pecarski

    Geografija

  • Vlatko Petrović

    Geografija

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: četvrtak: 11.00 - 11.45; poslepodnevna smena: četvrtak: 16.55 -17.40
  • Milica Ramadanski

    Filozofija

  • Olga Hajnrih

    Psihologija

  • Tibor Pataki

    Istorija

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: petak: 11.00 - 11.45 ; poslepodnevna smena: sreda: 16.05 -16.50
  • Đerđ Baša

    Istorija

  • Jovan Gašović

    Istorija

    Prijem roditelja:prepodnevna smena: sreda: 9.20 - 10.05 ; poslepodnevna smena: ponedeljak: 15.15 - 16.00
  • Katalin Penovac

    Sociologija, ustav i prava građana, građansko vaspitanje

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: utorak: 9.20 - 10.05; poslepodnevna smena: četvrtak: 15.15 -16.00
  • Miloje Grbin

    Sociologija, ustav i prava građana, građansko vaspitanje

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: petak: 9,20 - 10,05; poslepodnevna smena: petak: 16.05 -16.50
  • Ilona Sel Čonka

    Ustav i prava građana

  • Kinga Lošonc

    Muzička kultura

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: četvrtak: 9.20 - 10.55; poslepodnevna smena: četvrtak: 14.20 -15.05
  • Radomir Brkušanin

    Likovna kultura

  • Andrea Benčik

    Likovna kultura

  • Teodora Poša Šoš

    Fizičko vaspitanje

  • Atila Pinter

    Fizičko vaspitanje

    Prijem roditelja: prepodnevna smena: petak: 8.20 -9.05 ; poslepodnevna smena: petak: 17.45 -18.30
  • Zoltan Đolai

    Fizičko vaspitanje

  • Milivoje Mandić

    Fizičko vaspitanje

  • Gabor Lehocki

    Verska nastava

  • Srđan Grubor

    Verska nastava