3 недеље у Минхену - Három hét Münchenben

13-09-2023 | Dešavanja
Као што смо већ раније објавили, ученик 3.2 одељења Сенћанске гимназије, Чонгор Карољ, освојио је наградно путовање и боравак у трајању од три недеље у Минхену. Ово је награда за видео материјал и есеј који је сачинио на немачком језику. Овај боравак у Немачкој био је испуњен бројним културним програмима и слободним активностима, али и интензивним учењем немачког језика којим је наш ученик проширио своје знање овог светског језика. Вратио се обогаћен незаборавним успоменама, о чему сведоче и следеће фотографије.

Mint már korábban beszámoltunk róla, nagy örömünkre szolgált, hogy
Károly Csongor, a Zentai Gimnázium 3.2 osztályos tanulója, müncheni jutalomkirándulást nyert a német videó- és esszépályázaton elért kimagasló teljesítményéért. A nyár folyamán 3 hetet töltött el Németországban, számos kulturális és szabadidős programon vehetett részt, valamint egy intenzív nyelvtanfolyamon gyarapíthatta német nyelvtudását. Felejthetetlen élményekkel gazdagodhatott, ahogy ezt az alábbi képek is szemléltetik.