Kinai nyelv-кинески језик

27-09-2022 | Dešavanja
Овим путем захваљујемо на сарадњи и помоћи Националном савету! САРАДЊА СА КОНФУЦИЈЕВИМ ИНСТИТУТОМ Директорка Сенћанске гимназије, Ева Ујхази и чланови Школског одбора наше школе, присуствовали су 8. септембра састанку са професорима кинеског језика са Конфуцијевог института, на Филозофском факултету у Новом Саду. Овом приликом договорена је стратегија која уређује покретање курса кинеског језика у нашој школи, почев од октобра 2022. године. Пријава заинтересованих за учење кинеског језика је у току. Можемо се похвалити изузетним интересовањем за овај курс.
Ezúton köszönjük az Országos Tanács együttműködését és segítségét! EGYÜTTMŰKÖDÉS A KONFUCIUSZ INTÉZETTEL Szeptember 8-án a Zentai Gimnázium igazgatója, Ujhazi Éva és iskolánk tantestületének tagjai az újvidéki Filozófiai Kar Konfuciusz Intézetének kínai nyelv professzoraival vettek részt találkozón. Ebből az alkalomból megállapodás született arról a stratégiáról, amely 2022 októberétől a kínai nyelvtanfolyam elindítását szabályozza iskolánkban. Folyamatban van a kínai nyelvtanulás iránt érdeklődők regisztrációja. Kivételes érdeklődéssel büszkélkedhetünk a tanfolyam iránt.